У Львові від завтра припиняється  опалювальний сезон. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий." /> У Львові від завтра припиняється  опалювальний сезон. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий."> У Львові від завтра припиняється  опалювальний сезон. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий." />

Від завтра у Львові припиняється опалювальний сезон

logo
Від завтра у Львові припиняється опалювальний сезон - главная фотография

У Львові від завтра припиняється  опалювальний сезон. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Разом з тим, тепло до шкіл, садочків, лікарень все ще буде постачатися.
«Ми припиняємо опалювальний сезон. Витримуються всі параметри. Середньодобова температура вище 8 градусів. Є скарги мешканців, люди рахують гроші. Останній день, за який люди отримають платіж, - це сьогодні. Зі завтрашнього дня рахунки виставлятись за тепло не будуть. Є виключення: тепло ми подаємо в школи, садочки, лікарні, поліклініки. Будемо чекати інформацію, коли будуть відмови від керівників», - розповів мер Львова Андрій Садовий.
Нагадаємо, рішення про закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями, виходячи з середньодобової температури зовнішнього повітря. Температура повітря  повинна бути не менше +8°С впродовж трьох діб.

Оставить свой комментарий: