11 квітня Львівська міська рада внесла зміни до міського бюджету на 2013 рік. За це рішення проголосувало 65 депутатів." /> 11 квітня Львівська міська рада внесла зміни до міського бюджету на 2013 рік. За це рішення проголосувало 65 депутатів."> 11 квітня Львівська міська рада внесла зміни до міського бюджету на 2013 рік. За це рішення проголосувало 65 депутатів." />

Затверджено ініціативу мера Львова про збільшення виплат ветеранам УПА

logo
Затверджено ініціативу мера Львова про збільшення виплат ветеранам УПА - главная фотография

11 квітня Львівська міська рада внесла зміни до міського бюджету на 2013 рік. За це рішення проголосувало 65 депутатів. Згідно з рішенням, управлінню соцзахисту виділили 1,8 млн грн для збільшення доплат до пенсії воїнам УПА з 500 до 1000 грн та проведення виплат ветеранам дивізії "Галичина". Ці кошти виділять за рахунок вільного залишку коштів та зменшення резервного фонду. Про це повідомляє «Захід.нет».
Крім цього, згідно з рішенням Львівської облради, 64,7 тис грн на погашення заборгованості з виконання програми розвитку освіти Львівщини на 2009-2012 р. р.
Також 5,9 млн грн виділено на реконструкцію перехрестя вул. Стрийська-Наукова-Хуторівка (4 млн грн) та на поточний ремонт вул.Варшавська-Тунельна (1,88 млн). Кошти виділяються згідно з розпорядженням ЛОДА "Про затвердження переліків об’єктів доріг комунальної власності в населених пунктах області, ремонти яких в 2013 році проводяться за кошти субвенції з державного бюджету для обласного".
114,7 тис грн передбачать юридичному управлінню для забезпечення оплати судового збору за подання позовних заяв про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок у зв’язку з введенням в дію нової нормативної грошової оцінки.
За рахунок залишку коштів спецфонду міського бюджету 407,5 тис грн спрямують управлінню природних ресурсів на фінансування робіт з розробки проекту землеустрою щодо зміни та встановлення меж міста Львова.

Оставить свой комментарий: