У центрі Львова невідомі розклеїли декілька листівок з чорно-білим фото судді Сумського апеляційного суду Миколи Гончарова, який підтвердив вирок двом авторам графіті, " /> У центрі Львова невідомі розклеїли декілька листівок з чорно-білим фото судді Сумського апеляційного суду Миколи Гончарова, який підтвердив вирок двом авторам графіті, "> У центрі Львова невідомі розклеїли декілька листівок з чорно-білим фото судді Сумського апеляційного суду Миколи Гончарова, який підтвердив вирок двом авторам графіті, " />

Львів розклеїли листівками судді, який підтвердив вирок за графіті Януковича

logo
Львів розклеїли листівками судді, який підтвердив вирок за графіті Януковича - главная фотография

У центрі Львова невідомі розклеїли декілька листівок з чорно-білим фото судді Сумського апеляційного суду Миколи Гончарова, який підтвердив вирок двом авторам графіті, що зображає обличчя, схоже на президента Віктора Януковича, з червоною крапкою на чолі.
Суддя зображений у мантії, внизу листівки написані його ім'я і прізвище. На фотографії невідомі домалювали червону цятку.
Нагадаємо, Апеляційний суд Сумської області підтвердив вирок Володимира Никоненка та Ігоря Ганенка, які малювали в Сумах графіті, що зображає обличчя з червоною крапкою на чолі, схоже на президента Віктора Януковича
Суд першої інстанції засудив Ганенка – до 1 року та 8 місяців обмеження волі, Никоненка – до 1 року колонії. Суд визнав зображення Януковича з цяткою на чолі - непристойними.

Оставить свой комментарий: