На XIX Міжнародній туристичній виставці UІTT 2013 «Україна - Подорожі та Туризм» та міжнародній виставці Hotel & RestaurantExpo оприлюднено рейтинг «100 найкращих г" /> На XIX Міжнародній туристичній виставці UІTT 2013 «Україна - Подорожі та Туризм» та міжнародній виставці Hotel & RestaurantExpo оприлюднено рейтинг «100 найкращих г"> На XIX Міжнародній туристичній виставці UІTT 2013 «Україна - Подорожі та Туризм» та міжнародній виставці Hotel & RestaurantExpo оприлюднено рейтинг «100 найкращих г" />

Зі ста найкращих готелів України шість – у Львові

logo
Зі ста найкращих готелів України шість – у Львові - главная фотография

На XIX Міжнародній туристичній виставці UІTT 2013 «Україна - Подорожі та Туризм» та міжнародній виставці Hotel & RestaurantExpo оприлюднено рейтинг «100 найкращих готелів України» 2013. Увійшло до поважного списку і шість львівських готелів: Дністер Прем’єр Готель, Леополіс, Нобіліс, Швейцарський, Citadel Inn та Rekartz Дворжец Львів.
Рейтинг було складено Радою з питань туризму і курортів та Асоціацією готелів і готельних об’єднань міст України.
Варто зазначити, що оцінювання українських готелів проводилось на основі аналізу якості номерів, харчування, конференц-сервісу, рівня персоналу, розташування готелю. Додатково враховувалась думка провідних туроператорів України про співвідношення ціни та якості, а також відгуки споживачів на сайтах он-лайн бронювання.

Оставить свой комментарий: