З 4 квітня у міських автобусах Львова працюють контролери ЛКП «Муніципальна дружина». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради." /> З 4 квітня у міських автобусах Львова працюють контролери ЛКП «Муніципальна дружина». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради."> З 4 квітня у міських автобусах Львова працюють контролери ЛКП «Муніципальна дружина». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради." />

Від сьогодні у львівських маршрутках перевірятимуть квитки

logo
Від сьогодні у львівських маршрутках перевірятимуть квитки - главная фотография

З 4 квітня у міських автобусах Львова працюють контролери ЛКП «Муніципальна дружина». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Як поінформував директор ЛКП «Муніципальна дружина»  Семен Мисяк, контролери перевірятимуть наявність квитків у пасажирів, а також документи, які надають право пільгового проїзду.
Якщо контролери виявлять, що у пасажира нема квитків, або вони недійсні - вони мають право вимагати оплатити проїзд, а підробні документи вилучатимуть для правоохоронців.
 «Спочатку наші працівники працюватимуть на маршрутах разом з представниками транспортних підприємств. Угоду про роботу ми уклали з чотирма перевізниками – «Фіакр-Львів», «Успіх БМ»,  «Міра і К»  та АТП - 14630», - зазначив Семен Мисяк.

Оставить свой комментарий: