У Львівській області 3 квітня близько 16:15 на трасі Київ-Чоп зіткнулися автобус і вантажівка Renault Premium, в результаті чого постраждали п'ятеро осіб, повідомляє уп" /> У Львівській області 3 квітня близько 16:15 на трасі Київ-Чоп зіткнулися автобус і вантажівка Renault Premium, в результаті чого постраждали п'ятеро осіб, повідомляє уп"> У Львівській області 3 квітня близько 16:15 на трасі Київ-Чоп зіткнулися автобус і вантажівка Renault Premium, в результаті чого постраждали п'ятеро осіб, повідомляє уп" />

У Львівській області зіткнулися вантажівка і автобус, є постраждалі

logo
У Львівській області зіткнулися вантажівка і автобус, є постраждалі - главная фотография

У Львівській області 3 квітня близько 16:15 на трасі Київ-Чоп зіткнулися автобус і вантажівка Renault Premium, в результаті чого постраждали п'ятеро осіб, повідомляє управління ДАІ в області.
За даними відомства, 42-річний водій фури перевищив швидкість, виїхав на зустрічну смугу і врізався в пасажирський автобус.
У результаті зіткнення постраждали п'ятеро людей, в тому числі 24-річний водій автобуса і ще четверо пасажирів. Серед них з різними травмами опинилися 62-річна та 35-річна жінки, а також 48-річний мешканець Львова.
Примітно, що пізніше за допомогою до лікарів звернувся 18-річний студент зі Словенії, він теж госпіталізований.

Оставить свой комментарий: