Профілактична операцію під умовною назвою «Пірати» проходитиме з 2 по 17 квітня 2013 року." /> Профілактична операцію під умовною назвою «Пірати» проходитиме з 2 по 17 квітня 2013 року."> Профілактична операцію під умовною назвою «Пірати» проходитиме з 2 по 17 квітня 2013 року." />

На Львівщині оголосили полювання на «піратів»

logo
На Львівщині оголосили полювання на «піратів» - главная фотография

Профілактична операцію під умовною назвою «Пірати» проходитиме з 2 по 17 квітня 2013 року.
У рамках проведення операції оперативники проводитимуть заходи щодо виявлення та припинення протиправної діяльності груп та окремих осіб, які спеціалізуються на вчиненні злочинів у сфері охорони авторських і суміжних прав, із використанням всесвітньої мережі Інтернет.
Враховуючи недосконалість внутрішнього законодавства, окремі особи та групи осіб утворюють на території держави інтернет-хостингові компанії, які під виглядом легальної діяльності утримують на своїх майданчиках масиви серверів та мережевого обладнання, яке підтримує роботу світових топ-ресурсів, наповнених контентом, що розповсюджується із порушенням авторських і суміжних прав. Відтак у користування громадян потрапляє неліцензійне програмне забезпечення, яке часто-густо використовується і на підприємствах.
Варто зазначити, що за порушення авторських і суміжних прав передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.


Оставить свой комментарий: