На сьогоднішньому засіданні Львівської облради депутати не змогли дійти спільної згоди щодо питань порядку денного." /> На сьогоднішньому засіданні Львівської облради депутати не змогли дійти спільної згоди щодо питань порядку денного."> На сьогоднішньому засіданні Львівської облради депутати не змогли дійти спільної згоди щодо питань порядку денного." />

Роботу Львівської облради заcтопорили кадрові питання

logo
Роботу Львівської облради заcтопорили кадрові питання - главная фотография

На сьогоднішньому засіданні Львівської облради депутати не змогли дійти спільної згоди щодо питань порядку денного. Зокрема, частина з них вимагали включити в порядок денний звіт новообраного голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука. Проте депутати двічі провалили на голосуванні дане питання. Після обідньої перерви до сесійної зали повернулися лише депутати від фракції «Свобода» та позафракційні депутати. Коли у залі зареєструвалися 40 депутатів, голова Львівської облради Петро Колодій оголосив про перенесення засідання.
Разом з тим, на сесії сьогодні планували розглянути понад 70 питань. Зокрема, планували заслухати питання про виконання обласного бюджету Львівської області за 2012 рік, про виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України і Львівською обласною радою щодо соціально-економічного розвитку Львівської області у 2012 році, про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2012 рік.
Окрім того, депутати мали затвердити низку важливих програм розвитку.
Коли відбудеться наступне засідання поки невідомо. Про дату продовження сесії повідомить додатково – після консультацій з головами фракцій.

Оставить свой комментарий: