Через брак обігових коштів автотранспортні підприємства не в змозі забезпечити своєчасний ремонт транспорту, тому на маршрутах у Львові стає все менше автобусів." /> Через брак обігових коштів автотранспортні підприємства не в змозі забезпечити своєчасний ремонт транспорту, тому на маршрутах у Львові стає все менше автобусів."> Через брак обігових коштів автотранспортні підприємства не в змозі забезпечити своєчасний ремонт транспорту, тому на маршрутах у Львові стає все менше автобусів." />

Перевізники вимагають підвищити вартість проїзду у транспорті Львова

logo
Перевізники вимагають підвищити вартість проїзду у транспорті Львова - главная фотография

Через брак обігових коштів автотранспортні підприємства не в змозі забезпечити своєчасний ремонт транспорту, тому на маршрутах у Львові стає все менше автобусів. Про це повідомляє прес – служба Львівського обласного осередку «Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників».
На сьогоднішній день в автопарках в стані консервації стоять декілька десятків автобусів: у ПАТ «АТП 14630» - 17 одиниць (з них 7 низькопідлогових), у ЛКП АТП №1 – 15 одиниць (всі великі низькопідлогові), у ТОВ «Міра і К» - 6 одиниць, у ТОВ «Фіакр – Львів» 8 одиниць (з них 3 низькопідлогові).
Існує реальна загроза, що  зростання кількості автобусів, які не зможуть виїхати на рейс, продовжуватиметься. У підприємствах кажуть, що спільно з управлінням транспорту міста одержуватимуть значно більше скарг з боку невдоволених пасажирів. Так як зменшуватиметься кількість автобусів на маршрутах, час очікування автобуса зростатиме. А автобуси, які виходитимуть на лінію, будуть постійно перевантажені.  
«Складається враження, що автобусна техніка самостійно без впливу людського фактора розпочали, так би мовити, «страйк». - каже голова ЛОО «ВААП» І. Велійка.
Перевізники переконують, що зростання кількості автобусів, які не зможуть виїхати на рейс, продовжуватиметься. Відтак, лобіст перевізників вкотре закликає посадовців ЛМР прийняти невідкладне рішення стосовно перегляду чинних тарифів.

Оставить свой комментарий: