З початку року Львівська митниця перерахувала до Держбюджету 1 млрд 011 млн грн митних платежів." /> З початку року Львівська митниця перерахувала до Держбюджету 1 млрд 011 млн грн митних платежів."> З початку року Львівська митниця перерахувала до Держбюджету 1 млрд 011 млн грн митних платежів." />

Львівська митниця перерахувала до бюджету 1 млрд. грн.

logo
Львівська митниця перерахувала до бюджету 1 млрд. грн. - главная фотография

З початку року Львівська митниця перерахувала до Держбюджету 1 млрд 011 млн грн митних платежів. Порівняно з аналогічним періодом 2012 року надходження до бюджету зросли на 132,9 млн грн, або на 15,1%, повідомила прес-служба Львівської митниці.
За даними прес-служби, такі високі показники забезпечила робота митниці у напрямі сприяння зовнішньоекономічній діяльності. У 2013 році підприємства Львівщини переважно експортували товари до таких країн, як Польща (35%), Німеччина (12%), Росія (11%), Данія (7%). А імпорт товарів здійснювали здебільшого з тієї ж Польщі (49%), Німеччини (13%), Франції та Угорщини (по 4%).
Цього року Львівська митниця активно впроваджувала проект «Електронна митниця». На сьогодні 72% митних декларацій оформляється за процедурою електронного декларування, тоді як минулого року в цей час такий показник становив лише 17%.

Оставить свой комментарий: