За пришвидшення виготовлення нового паспорта головний спеціаліст районного відділу Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області вимагала у меш" /> За пришвидшення виготовлення нового паспорта головний спеціаліст районного відділу Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області вимагала у меш"> За пришвидшення виготовлення нового паспорта головний спеціаліст районного відділу Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області вимагала у меш" />

На Львівщині правоохоронці викрили чергового хабарника – працівницю міграційної служби

logo
На Львівщині правоохоронці викрили чергового хабарника – працівницю міграційної служби - главная фотография

За пришвидшення виготовлення нового паспорта головний спеціаліст районного відділу Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області вимагала у мешканця Львівщини 700 гривень.
Після втрати паспорта чоловік подав документи, щоб отримати новий, однак за місяць паспорт ще не був готовий, - повідомили у відділі зв'язків з громадськістю ГУМВСУ у Львівській області. За 700 гривень посадовиця обіцяла оформити документацію, пришвидшити виготовлення і видачу паспорта громадянина України замість втраченого.
Держслужбовець отримала кошти, однак скористатись ними так і не встигла, оскільки її затримали правоохоронці.
За цим фактом вирішується питання про притягнення її до відповідальності за порушення вимого Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».
До слова, від початку року працівники УДСБЕЗ задокументували шість фактів протидії корупції.

Оставить свой комментарий: