Щойно Львівщина оговталась від аномального снігопаду, а погода вже готує нові „сюрпризи”." /> Щойно Львівщина оговталась від аномального снігопаду, а погода вже готує нові „сюрпризи”."> Щойно Львівщина оговталась від аномального снігопаду, а погода вже готує нові „сюрпризи”." />

На Львівщині знову штормове попередження

logo
На Львівщині знову штормове попередження - главная фотография

Щойно Львівщина оговталась від аномального снігопаду, а погода вже готує нові „сюрпризи”. 19 березня 2013 року Український гідрометцентр прогнозує у західних областях України пориви вітру до 15-20 м/с, на високогір’ї Карпат — до 25-30 м/с. У Карпатах місцями сильні опади та налипання мокрого снігу.
Разом з тим, сьогодні комунальні служби Львова працюють, щоб уникнути підтоплення міста через танення снігу та забезпечити функціонування життєдіяльності Львова у випадку повторного погіршення погодних умов.
«Те, що ми робимо на сьогоднішній момент, буде викликати незадоволення мешканців. Тому що внаслідок відсутності грошей і через неможливість вивести таку велику кількість снігу за територію міста, ми будемо цей сніг частково розсипати по проїжджій частині, тому що на четвер синоптики обіцяють чергові опади. І, що найгірше, після цього прогнозують зниження температури до 10 градусів морозу. Тому ми маємо практично 2 дні, вівторок і середу, щоб максимально забрати сніг, який є на території Львова», - повідомив перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.
За його словами, чотири дні комунальники намагаються відчистити дощоприймачі, хоча в деяких місцях з чотирьох смуг дороги залишилось практично дві.
А тим часом, станом на 14.00 19 березня нема проїзду до 6 населених пунктів у 3 районах області: Бродівському – 2, Жидачівському – 1 та Золочівському – 3, - повідомляє Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Оставить свой комментарий: