За минулу добу у Львові випала місячна норма снігу. Снігопад не припиняється і станом на цю годину." /> За минулу добу у Львові випала місячна норма снігу. Снігопад не припиняється і станом на цю годину."> За минулу добу у Львові випала місячна норма снігу. Снігопад не припиняється і станом на цю годину." />

Львів у полоні снігу - комунальники не можуть впоратись із ситуацією

logo
Львів у полоні снігу - комунальники не можуть впоратись із ситуацією - главная фотография

За минулу добу у Львові випала місячна норма снігу. Снігопад не припиняється і станом на цю годину. У зв’язку з надзвичайними погодними умовами рух транспорту у Львові практично повністю заблокований. Маршрутки, що вранці виїхали в рейси, помалу сходять з маршрутів. Електротранспорт зупинився, чим створив додаткові дорожні затори. Львів’яни, які виїхали в місто на власних автівках, змушені були залишати їх у дорозі та добиратися до місця призначення самоходом.
Снігоприбиральна техніка у Львові не в змозі впоратися із ситуацією - навіть вона стоїть у заторах, які виникли в місті через потужний снігопад.
Прибирати кучугури заважають і припарковані на узбіччі автівки - багато хто із містян зранку просто не зміг до них дістатися.
«Всю ніч, починаючи з вчорашнього ранку, працювала дорожня техніка. Сумарно на сьогоднішній день працювали 133 одиниці техніки. Причому така техніка йшла, щоб одномоментно розчистити дороги. Хоча, звичайно, треба сказати, що та техніка, яка на сьогоднішній день є, закуплена дуже давно, і можливості її є обмежені при таких погодних умовах», - розповів перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.
Водночас, як повідомили у "Львівобленерго", через снігопади у Львівській області знеструмлено 60 населених пунктів. ДАІ повідомила про обмеження руху на дорогах Львівщини. Водночас на Львівській митниці повідомили, що в пунктах пропуску проїзд не ускладнений.

Оставить свой комментарий: