Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук очікує на погодження його заступників у Кабміні та Адміністрації Президента. Про це він сказав журналістам 14 березня." /> Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук очікує на погодження його заступників у Кабміні та Адміністрації Президента. Про це він сказав журналістам 14 березня."> Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук очікує на погодження його заступників у Кабміні та Адміністрації Президента. Про це він сказав журналістам 14 березня." />

Львівський губернатор чекає на погодження з Києва своїх нових заступників

logo
Львівський губернатор чекає на погодження з Києва своїх нових заступників - главная фотография

Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук очікує на погодження його заступників у Кабміні та Адміністрації Президента. Про це він сказав журналістам 14 березня.
«Ми підготували ряд документів, надіслали їх на погодження. Чекаємо на результати. Озвучувати їхні прізвища поки недоречно», – сказав Віктор Шемчук.
Він також додав, що сьогодні в адміністрації проводять ретельний та фаховий підбір кадрів. Ставку роблять на місцевих, тих, хто вже працює у  Львівській ОДА.
«На ряд посад ми запропонували тих людей, які вже сьогодні виконують обов’язки, на інші - оголосили конкурс, оскільки там є кілька претендентів. Потім разом із заступниками визначимося із тим, хто буде працювати на якому напрямку. Я ще раз повторюю, що це є абсолютно фаховий підхід, який не містить жодного політичного підтексту», - наголосив Віктор Шемчук.

Оставить свой комментарий: