На 15 березня 2013 року Український гідрометцентр прогнозує у західних областях України сильні снігопади, хуртовини, посилення вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, снігові " /> На 15 березня 2013 року Український гідрометцентр прогнозує у західних областях України сильні снігопади, хуртовини, посилення вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, снігові "> На 15 березня 2013 року Український гідрометцентр прогнозує у західних областях України сильні снігопади, хуртовини, посилення вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, снігові " />

На 15 березня у Львівській області оголошено штормове попередження

logo
На 15 березня у Львівській області оголошено штормове попередження - главная фотография

На 15 березня 2013 року Український гідрометцентр прогнозує у західних областях України сильні снігопади, хуртовини, посилення вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, снігові замети, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, в Карпатах дуже сильний сніг. Оголошено штормове попередження. Про це повідомляє Український гідрометцентр.
В свою чергу, відділ корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго» інформує, що складні погодні умови можуть призвести до пошкодження ліній електропередачі та електрообладнання, створити загрозу життю та здоров’ю людей.   ПАТ „Львівобленерго” звертається до мешканців Львівщини з проханням бути уважними та обережними.
У ПАТ «Львівобленерго» нагадують:
Якщо Ви побачили обірваний провід лінії електропередачі, необхідно:
    не наближатися до обірваного проводу на відстань до 8 метрів, аби не бути ураженим електричним струмом;
    організувати охорону місця, де є обірваний провід до приїзду оперативно-виїзної бригади ПАТ «Львівобленерго»;
    терміново повідомити ПАТ «Львівобленерго» за телефоном (032) 239-24-55, 239-20-05 по місту Львову та області, 15-68 по місту Львову (цілодобово), або диспетчерські служби районів електричних мереж.


Оставить свой комментарий: