Співробітники СБУ встановили, що керівництво одного з державних зернозберігаючих підприємств Львівської області з порушенням існуючого порядку уклало угоди на оновлення" /> Співробітники СБУ встановили, що керівництво одного з державних зернозберігаючих підприємств Львівської області з порушенням існуючого порядку уклало угоди на оновлення"> Співробітники СБУ встановили, що керівництво одного з державних зернозберігаючих підприємств Львівської області з порушенням існуючого порядку уклало угоди на оновлення" />

Працівники СБУ на Львівщині виявили зловживань на 6 млн. гривень

logo
Працівники СБУ на Львівщині виявили зловживань на 6 млн. гривень - главная фотография

Співробітники СБУ встановили, що керівництво одного з державних зернозберігаючих підприємств Львівської області з порушенням існуючого порядку уклало угоди на оновлення зерна та продуктів його переробки з комерційними структурами Вінницької та Львівської областей. Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Львівській області.
Зокрема, Аграрний фонд України уклав договір складського зберігання зерна, згідно якого державне зернозберігаюче підприємство забезпечує якісне та кількісне зберігання зерна і продуктів його переробки. Водночас, службовими особами цього підприємства зерно було передано комерційним структурам без відповідного дозволу Аграрного фонду України. Вказана оборудка, призвела до розтрати зерна та продуктів переробки Аграрного фонду на суму 5 млн. 984 тис.грн.
В подальшому, в ході проведеної співробітниками УСБУ у Львівській області перевірки господарської діяльності цього ж підприємства Львівщини виявлено факт нестачі паливно-мастильних матеріалів на суму 29 тис. грн. Колишній керівник якого використав надане на виробничі потреби пальне для особистих цілей.
За цими фактами, 22.02.2013 року розпочаті кримінальні провадження за ознаками складу злочинів передбачених, ч.2 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.1 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Оставить свой комментарий: