У Львові за рішенням обласної ради у двох районах 11 березня почали знімати білборди, на яких написано: "Митний союз - разом до успіху"." /> У Львові за рішенням обласної ради у двох районах 11 березня почали знімати білборди, на яких написано: "Митний союз - разом до успіху"."> У Львові за рішенням обласної ради у двох районах 11 березня почали знімати білборди, на яких написано: "Митний союз - разом до успіху"." />

У Львові заборонили рекламу Митного союзу

logo
У Львові заборонили рекламу Митного союзу - главная фотография

У Львові за рішенням обласної ради у двох районах 11 березня почали знімати білборди, на яких написано: "Митний союз - разом до успіху".
Як пише газета "Известия", близько 30 плакатів було встановлено за ініціативою громадського руху "Український вибір", яке очолює колишній голова адміністрації президента Леоніда Кучми і екс-депутат Верховної Ради Віктор Медведчук.
"Я щойно дізнався про демонтаж наших агітплакатів", - розповів журналістам координатор "Українського вибору" у Львові Борис Мезенцев.
Він нагадав, що ще 19 лютого депутати львівської облради направили звернення у Генпрокуратуру і СБУ з вимогою заборонити рекламу Митного союзу як антидержавну.
За словами Мезенцева, відповіді з відомств ініціатори не отримали, однак проголосували за демонтаж білбордів в облраді. Відразу після свят комунальникам було дано вказівку зняти їх, стверджує Мезенцев.
Нагадаємо, що в офіційній заяві облради, прийнятій 19 лютого, депутати висловили стурбованість тим, що реклама МС "несе реальну загрозу державному суверенітету України, спрямована на розпалювання міжрегіонального протистояння, не відповідає конституційним засадам участі в міжнародних економічних спільнотах".

Оставить свой комментарий: