Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч із генеральним менеджером компанії “Шеврон” в Україні Пітером Кларком." /> Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч із генеральним менеджером компанії “Шеврон” в Україні Пітером Кларком."> Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч із генеральним менеджером компанії “Шеврон” в Україні Пітером Кларком." />

На Львівщині планують видобувати сланцевий газ

logo
На Львівщині планують видобувати сланцевий газ - главная фотография

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч із генеральним менеджером компанії “Шеврон” в Україні Пітером Кларком. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
У зустрічі також взяли участь перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич, директор Департаменту  економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Денис Шмигаль, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ірина Романів та  представник компанії «Шеврон»  в Україні Валерій Лебега.
Метою зустрічі стало обговорення перспектив розробки і видобування сланцевого газу у Львівській області.
«Ми стикаємося з багатьма викликами, в тому числі і в соціальній сфері. Тому  ми б хотіли побудувати свою роботу таким чином, щоб змогли вирішити усі болючі  питання, і кінцевою метою має стати виконання контракту між Україною і компанією «Шеврон», – сказав під час зустрічі голова Львівської ОДА Віктор Шемчук.
Пітер Кларк відзначив, що готовий почути будь-які пропозиції з української сторони, щоб місцева громада зрозуміла, що це дійсно хороші, екологічно безпечні проекти: «Ми абсолютно впевнені в тому, що видобувати сланцевий газ безпечно, і ми готові це продемонструвати», – наголосив П. Кларк.
Нагадаємо, навесні 2012 року було офіційно оголошено про те, що Chevron разом з Shell стали переможцями в конкурсі на розробку Олеської і Юзівської площ, планується що саме ці компанії видобуватимуть сланцевий газ в Україні.

Оставить свой комментарий: