Середня заробітна плата на Львівщині становить 2 557 грн, тоді коли в Україні середня зарплата становить 3 300 грн." /> Середня заробітна плата на Львівщині становить 2 557 грн, тоді коли в Україні середня зарплата становить 3 300 грн."> Середня заробітна плата на Львівщині становить 2 557 грн, тоді коли в Україні середня зарплата становить 3 300 грн." />

Заборгованість із зарплати на Львівщині більше 60 мільйонів

logo
Заборгованість із зарплати на Львівщині більше 60 мільйонів - главная фотография

Середня заробітна плата на Львівщині становить 2 557 грн, тоді коли в Україні середня зарплата становить 3 300 грн. Про це сьогодні, 7 березня, на засіданні обласної асоціації "Ради Львівщини" повідомив голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослав Качмарик.
«Це кращий показник, ніж в цілому по Україні», - наголосив Качмарик.
Разом з тим, він також додав, що на Львівщині зросла заборгованість із заробітної плати, яка на цей момент складає  63,5 млн. грн.
За словами голови бюджетної комісії, однією із причин зростання заробітної плати є казначейська заборгованість.
«Якщо брати казначейську заборгованість, яка складає 91 млн. грн., то близько 12% цієї суми – це заробітна плата. Отже, відсутність грошей на єдиному казначейському рахунку призвела до автоматичного зростання в оплаті праці», – пояснив Ярослав Качмарик.

Оставить свой комментарий: