Сихівський райсуд Львова продовжив утримання під вартою Андрія Слюсарчука, широко відомого як «Доктор Пі», до 11 травня." /> Сихівський райсуд Львова продовжив утримання під вартою Андрія Слюсарчука, широко відомого як «Доктор Пі», до 11 травня."> Сихівський райсуд Львова продовжив утримання під вартою Андрія Слюсарчука, широко відомого як «Доктор Пі», до 11 травня." />

Львівський райсуд продовжив арешт «Доктора Пі» на два місяці

logo
Львівський райсуд продовжив арешт «Доктора Пі» на два місяці - главная фотография

Сихівський райсуд Львова продовжив утримання під вартою Андрія Слюсарчука, широко відомого як «Доктор Пі», до 11 травня. Розглядати справу по суті судді розпочнуть 14 березня.
Слюсарчук на засіданні погрожував самогубством і тим, що почне голодування. Також він заявив, що доведе свою невинність.
Як відомо, Слюсарчука звинувачують у скоєнні злочинів, передбачених ст. ч. 2 ст. 121 КК (умисне тяжке тілесне ушкодження), ст. 138 (незаконна лікувальна діяльність), ч. 2, 3 ст. 190 (шахрайство), та ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).
Нагадаємо, професор кафедри "Інформаційні системи та мережі" Національного університету "Львівська політехніка" Андрій Слюсарчук називав себе доктором медичних наук і нейрохірургом, лікував хворих людей . Він став лауреатом Державної премії України, та згодом отримав звання професора.

Оставить свой комментарий: