Прес-служба прокуратури Львівської області повідомила, що сьогодні слідчі прокуратури проводили низку слідчих дій у приміщенні управління податкової міліції ДПС у Львів" /> Прес-служба прокуратури Львівської області повідомила, що сьогодні слідчі прокуратури проводили низку слідчих дій у приміщенні управління податкової міліції ДПС у Львів"> Прес-служба прокуратури Львівської області повідомила, що сьогодні слідчі прокуратури проводили низку слідчих дій у приміщенні управління податкової міліції ДПС у Львів" />

Прокуратура «потрусила» львівських податківців

logo
Прокуратура «потрусила» львівських податківців - главная фотография

Прес-служба прокуратури Львівської області повідомила, що сьогодні слідчі прокуратури проводили низку слідчих дій у приміщенні управління податкової міліції ДПС у Львівській області.
Як зазначено у повідомленні, слідчі дії відбувалися в рамках досудового слідства у кримінальному провадженні за частиною першою статті 209 ККУ - легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом.
Водночас будь-яких подробиць не повідомляється. За неофіційними даними, ці дії можуть бути пов`язані з діяльністю конвертаційних центрів.

Оставить свой комментарий: