На сесії міської ради Львова депутати проголосували за проект зверення до керівництва держави та ГПУ щодо повернення у державну власність Львівського автобусного заводу" /> На сесії міської ради Львова депутати проголосували за проект зверення до керівництва держави та ГПУ щодо повернення у державну власність Львівського автобусного заводу"> На сесії міської ради Львова депутати проголосували за проект зверення до керівництва держави та ГПУ щодо повернення у державну власність Львівського автобусного заводу" />

Депутати міської ради хочуть повернути ЛАЗ у державну власність

logo
Депутати міської ради хочуть повернути ЛАЗ у державну власність - главная фотография

На сесії міської ради Львова депутати проголосували за проект зверення до керівництва держави та ГПУ щодо повернення у державну власність Львівського автобусного заводу. Проект зверенення зачитали представники Ради ветеранів ЛАЗу.
За це звернення до Верховної Ради, Президента та Генпрокуратури проголосували 74 депутати з 90.
Секретар ради ветеранів ЛАЗу Роман Пак під час виступу на засіданні сесії зазначив, що ще у 2001 році, тобто бувально за місяць після приватизації заводу, Деснянський суд Києва визнав її недійсною. «Після цього три судові інстанції підтвердили це рішення суду, в якому, зокрема, було вказано, щоби завод повернути в державну власність. За незаконну приватизацію підприємства деякі люди навіть понесли відповідальність» — сказав він.
Водночас Пак додав, що на заводі дізналися про такі рішення суду аж 2009 року. Він наголосив, що з того часу представники трудового колективу неодноразово зверталися до прокуратури і повідомляли, що підприємство довjдять до банкрутства, а обладнання вивозять і здають на брухт. Однак правоохоронні органи не реагували на ці звернення і з незрозумілих причин рішення суду до цього часу не виконано, сказав Роман Пак.
Попри це представник ради ветеранів ЛАЗу переконаний, що навіть зараз підприємство можна врятувати, якщо повернути його у власність держави.

Оставить свой комментарий: