Сьогодні у Львові відбулася зустріч міських голів Донецького регіонального відділення Асоціації міст України. " /> Сьогодні у Львові відбулася зустріч міських голів Донецького регіонального відділення Асоціації міст України. "> Сьогодні у Львові відбулася зустріч міських голів Донецького регіонального відділення Асоціації міст України. " />

Садовий цікавиться політичним притулком на Донеччині

logo
Садовий цікавиться політичним притулком на Донеччині - главная фотография

Сьогодні у Львові відбулася зустріч міських голів Донецького регіонального відділення Асоціації міст України.
Під час зустрічі міський голова Львова Андрій Садовий поскаржився, що йому складно працювати із «свободівською» депутатською більшістю, що склалася у Львівській міській раді.
«У мене дуже напружені відносини зі «Свободою», зараз вони хочуть створити тимчасову слідчу комісію в Верховній Раді, щоб перевірити мою діяльність. Але я вам скажу так, за 7 років хто нас тільки не перевіряв… Дивіться, перевіряйте. Міського голову можна посадити навіть за скріпки. В таких ситуаціях треба мати хороше почуття гумору», - сказав Андрій Садовий.
Натомість міський голова міста Дзержинська, що у Донецькій області, Володимир Сліпцов зазначив, що у Львова можна переймати позитивний досвід і що насправді різниці між Донецьком і Львовом нема, вона в устах політиків і що донецька земля завжди радо зустріне галичан. У відповідь Андрій Садовий віджартувався: «То можна в Донецьку просити політичного притулку?!».

Оставить свой комментарий: