У Львівській міськраді називають неможливим розміщення полігону твердих побутових відходів у межах міста згідно державних стандартів." /> У Львівській міськраді називають неможливим розміщення полігону твердих побутових відходів у межах міста згідно державних стандартів."> У Львівській міськраді називають неможливим розміщення полігону твердих побутових відходів у межах міста згідно державних стандартів." />

У Львові не можуть знайти, де розмістити новий сміттєвий полігон

logo
У Львові не можуть знайти, де розмістити новий сміттєвий полігон - главная фотография

У Львівській міськраді називають неможливим розміщення полігону твердих побутових відходів у межах міста згідно державних стандартів. Про це повідомила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, коментуючи позов прокуратури.
 «Ці норми визначають основні положення проектування полігонів твердих побутових відходів. Відтак, ділянка для розміщення полігонів ТПВ повинна обиратися на відстані не менше, ніж 1 км від межі міста. Санітарно-захисна зона повинна становити 0,5 км від житлової забудови», – наголошує вона.
Пайонкевич пояснила, що у Львові нема ділянки, яка б відповідала санітарним та будівельним нормам, аби розмістити на ній полігон ТПВ: «Фізично в місті немає території, де могли би розташувати сміттєзвалище з тим, щоб дотримати всі санітарні норми. Відтак, відповідна ділянка має бути розміщена за межами міста Львова», - зазначила начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич.
Нагадаємо, прокуратура Львівської області через суд визнаватиме неправомірною бездіяльність міського голови Львова з вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища.
Зокрема, 22 лютого прокуратура скерувала до Львівського окружного адміністративного суду позовну заяву про визнання неправомірною бездіяльність ЛМР, її виконавчого комітету та міського голови щодо забезпечення створення нового полігону для захоронення твердих побутових відходів для Львова.

Оставить свой комментарий: