Працівники СБУ затримали першого заступника начальника Головного управління МВС у Львівській області Валерія Канюку." /> Працівники СБУ затримали першого заступника начальника Головного управління МВС у Львівській області Валерія Канюку."> Працівники СБУ затримали першого заступника начальника Головного управління МВС у Львівській області Валерія Канюку." />

У Львові першого заступника начальника обласної міліції затримали на хабарі?

logo
У Львові першого заступника начальника обласної міліції затримали на хабарі? - главная фотография

Працівники СБУ затримали першого заступника начальника Головного управління МВС у Львівській області Валерія Канюку. Як повідомляють численні ЗМІ, з посилання на власні джерала, причиною затримання начебто стало одержання хабара у розмірі 10 тисяч доларів  за призначення на посаду начальника одного із райвідділів міліції.
Водночас, інформацію про затримання на хабарі свого першого заступника і заступника із роботи з кадрами заперечив начальник ГУ МВС у Львівській області Олександр Рудяк. На запитання, звідки така інформація може взятися, головний міліціонер Львівщини зазначив, що згадані працівники управління просто подали рапорти на звільнення з посад.
«Якби це була правда, то я мав би зробити кроки, зрозумілі для всіх – подати рапорт. На даний момент я – на посаді», - зазначив Олександр Рудяк.
На запитання, чи реагуватиме він якимось чином на поширення у ЗМІ інформації про затримання на хабарах його заступників, начальник міліції Львівської області відповів: «Ніяк не буду реагувати. Це мою честь та гідність не зачіпає. Нехай вони реагують».
Разом з тим, УСБУ у Львівській області не підтвердили, але й не спростували цю інформацію і заявили, що "не коментують цю інформацію".

Оставить свой комментарий: