Сьогодні близько півсотні львів'ян перекрили дорогу на вулиці Пасічній, неподалік від перетину з Китайською." /> Сьогодні близько півсотні львів'ян перекрили дорогу на вулиці Пасічній, неподалік від перетину з Китайською."> Сьогодні близько півсотні львів'ян перекрили дорогу на вулиці Пасічній, неподалік від перетину з Китайською." />

Обурені люди перекрили одну з головних доріг у Львові

logo
Обурені люди перекрили одну з головних доріг у Львові - главная фотография

Сьогодні близько півсотні львів'ян перекрили дорогу на вулиці Пасічній, неподалік від перетину з Китайською.
Люди вимагали врегулювати рух транспорту на цьому перехресті й встановити обмежувачі швидкості -- "лежачі поліцейські". Адже за півтора місяці, за словами учасників протесту, тут трапилось одразу п'ять аварій без врахування зіткнень, у яких не було потерпілих.
Остання аварія трапилась учора вранці -- автомобіль марки “Міцубіші Ланцер” зіткнувся з автівкою “Лексус”, а після цього увігнався в зупинку громадського транспорту, де наїхав на 21-річного чоловіка й 25-річну жінку.
Участь у акції протесту взяла й бабця потерпілого юнака. Він перебуває у важкому стані в лікарні з відкритими переломами обох ніг.
Люди розповідають, що аварій побільшало після того, як ремонтники дороги на вулиці Пасічній влаштували нову "кишеню" для громадського транспорту, а ось саму конструкцію зупинки чомусь так і не перенесли. Водночас пішохідний перехід облаштували на відстані 40 метрів. Відтак, пішоходи далеко не завжди користуються ним, коли переходять дорогу.

Оставить свой комментарий: