Львівська область планує отримати від держави 100 млн. грн на підготовку інфраструктури до Євробаскету-2015." /> Львівська область планує отримати від держави 100 млн. грн на підготовку інфраструктури до Євробаскету-2015."> Львівська область планує отримати від держави 100 млн. грн на підготовку інфраструктури до Євробаскету-2015." />

Львівщина чекає від уряду 100 млн. грн на інфраструктуру до Євробаскету

logo
Львівщина чекає від уряду 100 млн. грн на інфраструктуру до Євробаскету - главная фотография

Львівська область планує отримати від держави 100 млн. грн на підготовку інфраструктури до Євробаскету-2015. Зокрема, гроші на дорогу до тренувальної бази для національної збірної з баскетболу в Карпатах, яку мають також державним коштом збудувати до чемпіонату. Про це 20 лютого сказав на позачерговій сесії Львівської міської ради голова Львівської ОДА Михайло Костюк.
Загалом, за державні кошти, зі слів Костюка, до Євробаскету на Львівщині будуватимуть два спортивні об’єкти: спорткомплекс у Львові, який буде використовуватись як дитячо-юнацька спортивна школа, для підготовки молодих баскетболістів, та вже згадану тренувальну базу в Карпатах.
Нагадаємо, багатофункціональний спорткомплекс для проведення змагань в межах Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року будуватимуть за кошти інвестора. Водночас, йому дозволять взяти кредит у банку під державні гарантії. Спорткомплекс у Львові для проведення матчів Євробаскету обійдеться у близько 55 млн. доларів.

Оставить свой комментарий: