Депутати Львівської обласної ради під час сесії виділили кошти для проведення проміжних довиборів до облради." /> Депутати Львівської обласної ради під час сесії виділили кошти для проведення проміжних довиборів до облради."> Депутати Львівської обласної ради під час сесії виділили кошти для проведення проміжних довиборів до облради." />

Львівська облрада нарешті виділила кошти на довибори

logo
Львівська облрада нарешті виділила кошти на довибори - главная фотография

Депутати Львівської обласної ради під час сесії виділили кошти для проведення проміжних довиборів до облради. Таке рішення, в рамках голосування за загальний пакет змін до обласного бюджету, підтримало 76 депутатів.
У проекті рішення, який представив начальник головного фінансового управління Львівської ОДА Олег Демків, йдеться про те, що кошти на довибори – понад 7,086 млн. грн – буде взято з вільних залишків.
Внаслідок прийняття цього рішення, за словами Олега Демківа, в розпорядника коштів з’являються підстави для взяття на себе фінансових зобов’язань для організації виборів.
При цьому Ярослав Качмарик наголосив, що надалі потрібно буде вимагати компенсації цих витрат з державного бюджету.
Додамо, що в результаті виборів до Верховної Ради у Львівській облраді 11 депутатів стали нардепами і перейшли працювати у Раду. Відповідно до законодавства, вже 3 грудня Львівська обласна ТВК призначила дату проміжних довиборів на 27 січня. Згодом, через брак фінансування довибори в обласну раду призначили на 7 квітня 2013 року.

Оставить свой комментарий: