Львівській міській раді готують грунт для відставки міського голови Львова Андрія Садового. Його долю визначить тимчасова парламентська слідча комісія." /> Львівській міській раді готують грунт для відставки міського голови Львова Андрія Садового. Його долю визначить тимчасова парламентська слідча комісія."> Львівській міській раді готують грунт для відставки міського голови Львова Андрія Садового. Його долю визначить тимчасова парламентська слідча комісія." />

Львівського мера «готують» до відставки

logo
Львівського мера «готують» до відставки - главная фотография

Львівській міській раді готують грунт для відставки міського голови Львова Андрія Садового. Його долю визначить тимчасова парламентська слідча комісія. Про це сьогодні, 14 лютого, в коментарі Гал-інфо заявив політолог Геннадій Шипунов.
Він зазначив, що відправити у відставку міського голову за результати розслідування парламентської комісії є найбільш дієвим механізмом.
На запитання, хто може замінити його на посаді, політолог зауважив: «Я не думаю, що це буде якась політична фігура. Швидше за все, це буде технічна фігура, як це колись було після відставки Буняка, коли виконував обов’язки міського голови Зеновій Сірик», - зазначив політолог.
Він також додав, що після відставки на певний час секретар ради виконуватиме обов’язки міського голови. Геннадій Шипунов висловив припущення, що політичні сили зуміють порозумітися і запропонують узгоджену кандидатуру.
«За новою структурою, яку ініціювали депутати, секретар ради Василь Павлюк буде першим заступником. Можна вважати це своєрідною підготовкою грунту для можливої відставки - за результатами діяльності тимчасової парламентської слідчої комісії», - додав політолог.

Оставить свой комментарий: