Перевізникам міста Лева увірвався терпець. Вони вимагають підняти вартість проїзду до 3 гривень." /> Перевізникам міста Лева увірвався терпець. Вони вимагають підняти вартість проїзду до 3 гривень."> Перевізникам міста Лева увірвався терпець. Вони вимагають підняти вартість проїзду до 3 гривень." />

Львівські перевізники поставили перед мерією ультиматум

logo
 Львівські перевізники поставили перед мерією ультиматум - главная фотография

Перевізникам міста Лева увірвався терпець. Вони вимагають підняти вартість проїзду до 3 гривень. Якщо місцева влада не відреагує на чергове звернення, то 18 лютого маршрутки курсуватимуть лише до 20.30.
Водії маршруток стверджують, до доводиться працювати у збиток. На їхню думку, якщо вартість проїзду збільшити на одну гривню, то це змінить ситуацію. Чи дослухається мерія до їхніх прохань, вони не знають, утім кажуть, що настроєні рішуче. У разі відмови водії працюватимуть неповний робочий день.
– З 18 лютого маршрутки працюватимуть до 20.30. Ми змушені піти на такий радикальний крок заради економії фінансових засобів. Працювати за збитковим тарифом далі не можемо, – зазначив Іван Велійка, голова ЛОО "Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників".
Тим часом у міській раді про страйк перевізників нічого не знають. Офіційний лист про те, що маршрутки курсуватимуть за скороченим графіком, у стіни Ратуші не надходив.
– Страйки на транспорті заборонені чинним законодавством, тому, якщо перевізники прийняли таке рішення, то мали би розуміти відповідальність. Як на мене, підняття тарифів може бути тільки у момент покращення якості надання послуг. Йдеться про дотримання графіку роботи. Однак сьогодні надходять скарги, які стосуються якості перевезень, – пояснив Олег Засадний, в. о. начальника управління транспорту та зв'язку Львівської міської ради.

Оставить свой комментарий: