Підняття тарифу на перевезення у міських автобусах Львова можливе лише за умови підвищення якості послуг перевізників." /> Підняття тарифу на перевезення у міських автобусах Львова можливе лише за умови підвищення якості послуг перевізників."> Підняття тарифу на перевезення у міських автобусах Львова можливе лише за умови підвищення якості послуг перевізників." />

Львівські посадовці озвучили умови підвищення вартості проїзду в міському транспорті

logo
Львівські посадовці озвучили умови підвищення вартості проїзду в міському транспорті - главная фотография

Підняття тарифу на перевезення у міських автобусах Львова можливе лише за умови підвищення якості послуг перевізників. Про це сказав 12 лютого в.о.начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Олег Засадний.
До підвищення якості перевезення, з його слів, належить дотримання графіку руху. «Кожен хоче знати, скільки часу чекати автобус», – сказав чиновник.
Також, додав Олег Засадний, автобус має бути чистим, водій – охайним і привітним.
«На жаль, водії мають і додаткові функції: збір коштів, організація ремонтних робіт. Але перевізник має створити умови роботи для водія… Є скарги на розмови по телефону, куріння… Ці речі не є необхідні. Водій – не директор підприємства, щоб весь час розмовляти по телефону», – сказав чиновник.
Олег Засадний зауважив, що полегшити ситуацію для водіїв може введення електронного квитка. «Кошти на це не передбачені… Наразі бюджет розвитку не прийнятий. Я знаю, що перевізники 18 лютого хочуть проводити прес-конференцію щодо е-квитка», – сказав Засадний.
Нагадаємо, ще 2012 року через подорожчання пального і збільшення мінімальної заробітної плати перевізники Львова заявляють про необхідність перегляду тарифу на перевезення у маршрутному таксі. Раніше начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради говорив, що тариф у 2 гривні у львівських маршрутках – обґрунтований.

Оставить свой комментарий: