Зранку близько двохсот людей під стінами приміщення виступали за збільшення заробітної плати та проти скорочень штату." /> Зранку близько двохсот людей під стінами приміщення виступали за збільшення заробітної плати та проти скорочень штату."> Зранку близько двохсот людей під стінами приміщення виступали за збільшення заробітної плати та проти скорочень штату." />

Працівники Львівводоканалу штурмом взяли офіс підприємства

logo
Працівники Львівводоканалу штурмом взяли офіс підприємства - главная фотография

Зранку близько двохсот людей під стінами приміщення виступали за збільшення заробітної плати та проти скорочень штату. Також мітингувальники вимагали зустрічі з керівництвом "Львівводоканалу", щоб обговорити ці проблеми, але до людей так ніхто і не вийшов.
"На підприємстві склалася така ситуація, що приходить керівництво, яке не має фахової освіти. Не виконується колективний договір, не піднімається заробітна плата як зобов’язувалось",- розповів контролер відділу збуту послуг Віктор Панас.
За його словами, всі свої вимоги виклали у зверненні до міського голови та депутатів Львівської міської ради.
За словами працівників «Львівводоканалу», середня заплата на підприємстві 1200-1400 грн.
Пікетувальники також заявляють, що скорочують колектив, але водночас хочуть збільшити кількість керівників. Також вони бояться репресій за свої дії. За словами працівників «Львівводоканалу», Степан Пакіж вже 13 місяців в. о. директора, що є незаконно, крім того, водночас є директором «Львівтеплоенерго». Вони вимагають, щоб він став директором і взяв на себе відповідальність за все, що відбувається на підприємстві.
Обурені протестувальники вдерлися до комунального підприємства та змусили керівників підприємства вислухати свої вимоги. Однак після годинних перемов згоди так і не дійшли. Перемови триватимуть і у вівторок.

Оставить свой комментарий: