Депутати Львова затвердили загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів у кількості 1200 осіб." /> Депутати Львова затвердили загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів у кількості 1200 осіб."> Депутати Львова затвердили загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів у кількості 1200 осіб." />

У Львівській міськраді стане на 125 чиновників менше

logo
У Львівській міськраді стане на 125 чиновників менше - главная фотография

Депутати Львова затвердили загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів у кількості 1200 осіб. За цю ухвалу під час пленарного засідання сесії Львівської міськради проголосували 67 депутатів.
Нагадаємо, що загальна чисельність чиновників ради затверджувалася в процесі прийняття нової структури виконавчих органів ради.
Позаяк внесення структури на розгляд депутатів – прерогатива міського голови, то саме Андрій Садовий вчора запропонував скоротити нинішню кількість чиновників на 75 осіб, відповідно затвердивши загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів у кількості 1250 осіб.
Проте депутати не погодилися ані зі структурою, яку запропонував мер, ані з кількістю чиновників за пропозицією Садового. Тому вчора вони прийняли ухвалу, якою затвердили загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів у кількості 1200 осіб, тобто на 50 осіб менше, ніж пропонував мер (і відповідно на 125 осіб менше, ніж є у раді зараз).

Оставить свой комментарий: