Львівській області бракує майже двох десятків реанімобілів." /> Львівській області бракує майже двох десятків реанімобілів."> Львівській області бракує майже двох десятків реанімобілів." />

На Львівщині є тільки 5 сучасних реанімобілів, а треба 24

logo
На Львівщині є тільки 5 сучасних реанімобілів, а треба 24 - главная фотография

Львівській області бракує майже двох десятків реанімобілів. Зараз працює лише п'ять карет швидкої класу “С” -- заявив Орест Середа, виконувач обов'язків директора департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА.
“П'ять сучасних реанімобілів у нас є завдяки тому, що ми виграли грант від ЄС. Вони працюють у Жовкві, Новояворівську, Буську, Миколаєві і у Львові, -- говорить пан Середа. -- Загалом нам на область потрібно 24 такі машини”.
Щоправда, на закупівлю таких авто для області у короткі терміни медики не сподіваються. “Вартість одного автомобіля класу “С” становить 1-1,5 млн грн, тому оновити увесь автопарк за один рік неможливо”, -- сказав медик.
Поряд з реанімобілями, область для надання швидкої медичної допомоги потребує й інших автівок. “Тепер, коли на державному рівні затверджено єдиний стандарт для карет швидкої, нам не дозволять поставити автомобіль, який йому не відповідає. Проте сьогодні у гірських районах без УАЗу ми не обійдемось”, -- каже медик.
Нагадаємо, що всього у Львівській області використовують 201 автомобіль, при потребі -- 230 автомобілів. Щоправда, на усі бригади, а їх в області працює 168, карет вистачає.

Оставить свой комментарий: