Шевченківський райвідділ міліції м. Львова попався на крадіжці електроенергії. Про це повідомляють "Наші гроші. Львів"." /> Шевченківський райвідділ міліції м. Львова попався на крадіжці електроенергії. Про це повідомляють "Наші гроші. Львів"."> Шевченківський райвідділ міліції м. Львова попався на крадіжці електроенергії. Про це повідомляють "Наші гроші. Львів"." />

Райвідділ міліції на Львівщині попався на крадіжці електроенергії

logo
 Райвідділ міліції на Львівщині попався на крадіжці електроенергії - главная фотография

Шевченківський райвідділ міліції м. Львова попався на крадіжці електроенергії. Про це повідомляють "Наші гроші. Львів".
При цьому штраф за нелегальне підключення до мережі представникам "Львівобленерго" довелося "вибивати" з міліціонерів через суд.
Факт самовільного підключення до електромережі приміщення паспортного відділення Шевченківського райвідділу Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області було виявлено ще 30 березня 2012 р. У “Львівобленерго”, згідно з методикою НКРЕ,  нарахували міліціонерам за попередні 12 місяців штраф на суму понад 160 тис. грн і запропонували добровільно сплатити його протягом 30 днів.
Проте райвідділ не сплатив рахунок “Львівобленерго”, після чого енергетики звернулися до суду, який 31 січня 2013 року ухвалив рішення на їхню користь. Тепер міліціонерам, крім суми штрафу, доведеться сплатити ще й 3200 грн судового збору.

Оставить свой комментарий: