Після того, як вибори 27 січня не відбулися, Львівська обласна ТВК зобов’язана протягом 10 днів оголосити дату проведення проміжних виборів до Львівської обласної ради." /> Після того, як вибори 27 січня не відбулися, Львівська обласна ТВК зобов’язана протягом 10 днів оголосити дату проведення проміжних виборів до Львівської обласної ради."> Після того, як вибори 27 січня не відбулися, Львівська обласна ТВК зобов’язана протягом 10 днів оголосити дату проведення проміжних виборів до Львівської обласної ради." />

У Львівській області таки проведуть проміжні вибори – знайшлися гроші

logo
У Львівській області таки проведуть проміжні вибори – знайшлися гроші - главная фотография

Після того, як вибори 27 січня не відбулися, Львівська обласна ТВК зобов’язана протягом 10 днів оголосити дату проведення проміжних виборів до Львівської обласної ради. Після цього буде подано кошторис на проведення виборів. Про це сьогодні, 5 лютого, в коментарі Гал-інфо повідомив голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослав Качмарик.
За його словами, кошторис залишиться незмінним, а саме 7 000 086 грн.
Ярослав Качмарик сказав, що гроші на вибори депутати знайдуть після звіту Казначейства, адже в області є перехідні кошти з 2012 року.
Він також додав, що депутати і надалі не відмовляться від свого твердження, що вибори повинна профінансувати держава, а відтак, добиватимуться субвенції, аби компенсувати області витрати на проміжні вибори.
«Ми проти зменшення кількості виборчих дільниць. Ми зацікавлені, аби вибори пройшли чесно та демократично з якнайбільшою явкою», - заявив Ярослав Качмарик.

Оставить свой комментарий: