Сьогодні відбулись установчі збори Клубу підписантів Угоди мерів у Львівській області." /> Сьогодні відбулись установчі збори Клубу підписантів Угоди мерів у Львівській області."> Сьогодні відбулись установчі збори Клубу підписантів Угоди мерів у Львівській області." />

На Львівщині мери малих міст об’єдналися задля залучення міжнародних кредитів

logo
На Львівщині мери малих міст об’єдналися задля залучення міжнародних кредитів - главная фотография

Сьогодні відбулись установчі збори Клубу підписантів Угоди мерів у Львівській області. Наразі до цього Клубу приєдналися такі міста, як Жовква, Новояворівськ, Кам’янка-Бузька, Бібрка і Самбір. На установчих зборах були голови міст Перемишляни і Глиняни, які найближчим часом також планують приєднатися до Угоди мерів – Схід, яка була ініційована Європейським Союзом.
Президентом Клубу підписантів Угоди мерів у Львівській області був обраний міський голова Жовкви Петро Вихопень.
«Ця річ дасть змогу більш активно співпрацювати один з одним. В момент виникнення проблем та питань це дасть можливість більш скоординувати свої дії»,– пояснив Василь Лозинський.
Через Угоду Мерів підписанти сподіваються отримати доступ до тих знань, якими нині володіють європейські міста. Окрім цього, вони надіються й на доступ до фінансового ресурсу, також хочуть спільно розробити механізми фінансування чи отримання кредитів для вирішення питань, що стоять перед містами.
Зазначимо, що угода Мерів – загальна ініціатива Європейського Союзу, яка об’єднує місцеві й регіональні органи влади загальними добровільними зобов’язаннями з забезпечення «зеленого» економічного зростання та подальшого поліпшення якості життя. Створено її в 2008 році. Нині до неї входить 46 країн світу. Новостворений Східний офіс Угоди мерів, який розташований в Львові та Тбілісі, забезпечує адміністративну, технічну й рекламну допомогу Вірменії, Азербайрджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргистану, Молдові, Таджикистану, Туркменістану, Україні та Узбекистану.

Оставить свой комментарий: