Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк до 1 лютого перебуватиме з робочою поїздкою  у м. Ерфурт (Вільна держава Тюрінгія, ФРН)." /> Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк до 1 лютого перебуватиме з робочою поїздкою  у м. Ерфурт (Вільна держава Тюрінгія, ФРН)."> Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк до 1 лютого перебуватиме з робочою поїздкою  у м. Ерфурт (Вільна держава Тюрінгія, ФРН)." />

Львівський губернатор подався за кордон

logo
Львівський губернатор подався за кордон - главная фотография

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк до 1 лютого перебуватиме з робочою поїздкою  у м. Ерфурт (Вільна держава Тюрінгія, ФРН).
Керівник області  перебуває у  ФРН на запрошення керівника міжнародних проектів Європейського програмного центру Тюрінгії Ліліани Грицишин. Повідомили у прес-службі ЛОДА.
В межах  поїздки запланована зустріч   з керівництвом Вільної держави Тюрінгія та учасниками Європейського INTERREG IV-B проекту «CHAMPIONS» з метою ознайомлення із німецьким досвідом реалізації регіональної політики, зокрема у сфері сільського господарства.
Також губернатор візьме участь в  обговоренні перспективних проектів співпраці між Львівщиною та німецьким регіоном.

Оставить свой комментарий: