У Господарському суді Львівської області відбулося вирішальне засідання за позовом ОСББ "Угорська-22" до міської ради щодо скасування рішення виконкому про двоставковий" /> У Господарському суді Львівської області відбулося вирішальне засідання за позовом ОСББ "Угорська-22" до міської ради щодо скасування рішення виконкому про двоставковий"> У Господарському суді Львівської області відбулося вирішальне засідання за позовом ОСББ "Угорська-22" до міської ради щодо скасування рішення виконкому про двоставковий" />

Господарський суд відмовився скасовувати двоставковий тепловий тариф у Львові

logo
Господарський суд відмовився скасовувати двоставковий тепловий тариф у Львові - главная фотография

У Господарському суді Львівської області відбулося вирішальне засідання за позовом ОСББ "Угорська-22" до міської ради щодо скасування рішення виконкому про двоставковий тариф на теплопостачання.
На думку позивачів, тариф суперечить чинному законодавству, утискає права і законні інтереси суб’єктів господарювання та споживачів. Крім того, при затверджені рішення, виконком міськради, на думку позивачів, перевищив свої повноваження.
Зокрема, в офіційному друкованому виданні від 13-19 липня 2006 року опубліковано проект рішення з двома додатками, хоча їх було аж п’ять. Також не проаналізовано регуляторного впливу рішення. А уже під час слухання справи відповідачі не подали розрахунків на послугу підігріву гарячої води та централізованого опалення.
"Той тариф, якого затвердив виконком, розроблений на тих положеннях і цифрах, які на момент прийняття вже були скасовані. А по друге, вони не грунтувалися на дійсних витратах. Тобто "Львівтеплоенерго" не мало тих витрат, що вказує у розрахунках. А отримує за свої послуги набагато більше, аніж дозволяє законодавство",  - розповів правозахисник  Олексій Вєренцов.
Та Господарський суд, попри велику кількість аргументів, відхилив позов ОСББ "Угорська-22".
Тож протягом 20 днів позивач або треті особи, які його підтримують, звернуться уже до апеляційного господарського суду.

Оставить свой комментарий: