Мешканці вулиці Енергетичної у Львові знесли металевий паркан, яким ще 24 січня обгородили територію біля будинків." /> Мешканці вулиці Енергетичної у Львові знесли металевий паркан, яким ще 24 січня обгородили територію біля будинків."> Мешканці вулиці Енергетичної у Львові знесли металевий паркан, яким ще 24 січня обгородили територію біля будинків." />

У Львові, протестуючи проти новобудови, мешканці знесли паркан

logo
У Львові, протестуючи проти новобудови, мешканці знесли паркан - главная фотография

Мешканці вулиці Енергетичної у Львові знесли металевий паркан, яким ще 24 січня обгородили територію біля будинків. Тут мають будувати багатоповерхівку для працівників прокуратури. Однак, мешканці не збираються миритись із таким будівництвом, люди впевнені, що воно – незаконне.
Люди не хочуть сусідства багатоповерхівки, тому в суботу, 26 січня, з кожної квартири вийшли на вулицю протестувати.
«Цей будинок і так без денного світла. Якщо поставлять висотку, в нас взагалі світла не буде», - розповідає мешканка вул. Енергетичної. Крім того, мешканці вважають, що ділянка не сприятлива для будівництва, бо може початись осідання землі.
У 2006-му році ділянку на вул. Енергетичній надали в оренду управлінню капітального будівництва для зведення будинку для працівників прокуратури. Тоді ж і знайшли підрядника – компанію «Інтергалбуд». Тільки через 7 років починають підготовчі роботи. Утім, законність будівництва підтверджують і начальник управління, і представники компанії-підрядника.
Заступник міського голови Олег Синютка уточнив: забудовник має дозвіл на будівництво, однак не погодив металевого паркану.
Представник забудовника несподівано погодився демонтувати паркан, щоправда, з понеділка. Та до понеділка ніхто не дочекався. Не минуло й години, як залізний паркан впав. Однак компанія-забудовник налаштована рішуче і обіцяє продовжувати забудову.

Оставить свой комментарий: