Начальник ГУ МВС України у Львівській області Олександр Рудяк заявив 25 січня, що підписав розпорядження про звільнення начальника ДАІ Львова Богдана Мицака та ще шести" /> Начальник ГУ МВС України у Львівській області Олександр Рудяк заявив 25 січня, що підписав розпорядження про звільнення начальника ДАІ Львова Богдана Мицака та ще шести"> Начальник ГУ МВС України у Львівській області Олександр Рудяк заявив 25 січня, що підписав розпорядження про звільнення начальника ДАІ Львова Богдана Мицака та ще шести" />

Звільнено начальника ДАІ Львова і ще 6 керівників

logo
Звільнено начальника ДАІ Львова і ще 6 керівників - главная фотография

Начальник ГУ МВС України у Львівській області Олександр Рудяк заявив 25 січня, що підписав розпорядження про звільнення начальника ДАІ Львова Богдана Мицака та ще шести керівників територіальних підрозділів ДАІ.
На запитання журналістів, коли це сталося, він сказав: "При підбитті підсумків, тринадцятого... За прорахунки в роботі – в організації дорожнього руху, в безпеці дорожнього руху, в питаннях службової діяльності і через "деякі питання особистої чистоплотності".
Він додав, що нового керівника ДАІ Львова буде призначено найближчим часом. Крім того, Олександр Рудяк порадив журналістам провести розслідування щодо професійно та особистої діяльності Богдана Мицака, і додав, що внутрішнє службове розслідування у міліції вже проводять.

Оставить свой комментарий: