Директора департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської облдержадміністрації Сергія Бурка звільнили із займаної посади." /> Директора департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської облдержадміністрації Сергія Бурка звільнили із займаної посади."> Директора департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської облдержадміністрації Сергія Бурка звільнили із займаної посади." />

Головний по культурі на Львівщині звільнений та ходить на допити

logo
Головний по культурі на Львівщині звільнений та ходить на допити - главная фотография

Директора департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської облдержадміністрації Сергія Бурка звільнили із займаної посади.
Про це розповів голова постійної депутатської комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ Львівської обласної ради Орест Шейка під час сьогоднішньої прес-конференції.
Орест Шейка розповів, що неофіційною версією звільнення Сергія Бурка є те, що «ця людина є занадто інтелігентною».
«Він був занадто інтелігентний. Не занадто дурний, не поганий працівник, не поганий організатор, не людина, яка не має авторитету в культурному та мистецькому середовищі, а занадто інтелігентна людина. Це не офіційна відповідь, офіційна, гадаю, буде зовсім іншою», – сказав депутат.
Крім того, за словами Ореста Шейки, Сергій Бурко вже побував на допиті у Львівському міському управлінні міліції на вул. Бандери і в СБУ.

Оставить свой комментарий: