Синоптики попереджають: погодні умови у Львові та Львівській області будуть надалі ускладнюватись. Сьогодні протягом дня  очікується туман видимістю 200 – 500 м." /> Синоптики попереджають: погодні умови у Львові та Львівській області будуть надалі ускладнюватись. Сьогодні протягом дня  очікується туман видимістю 200 – 500 м."> Синоптики попереджають: погодні умови у Львові та Львівській області будуть надалі ускладнюватись. Сьогодні протягом дня  очікується туман видимістю 200 – 500 м." />

На Львівщину очікує потоп?

logo
На Львівщину очікує потоп? - главная фотография

Синоптики попереджають: погодні умови у Львові та Львівській області будуть надалі ускладнюватись. Сьогодні протягом дня  очікується туман видимістю 200 – 500 м. На дорогах ожеледиця.
На ріках басейнів Сяну, Дністра очікується підйом рівнів води на 0,2 – 0,7 м над поточними. На окремих ділянках рік очікується руйнування льодового покриву, льодохід, при цьому можливе формування заторів льоду з додатковим підйомом до 0,5 м.
У зв’язку з відлигою та зважаючи на затор льоду, який зберігається на р. Стрий, на ділянці  Лосинець – Турка  впродовж 22 січня в Турківському районі існує ймовірність посилення заторних явищ, при цьому не виключений різкий підйом рівнів води до небезпечних відміток.
Зазначимо, погодні умови створили у Львові транспортний колапс. Через мінусову температуру та постійний морозний дощ, дороги у місті перетворились на каток для ковзанів.
Багато водіїв покинули свої автомобілі та змінили пересування на громадський транспорт. Проте навіть трамваї та тролейбуси безсилі проти погоди.
На автомобілях утворився лід товщиною 1-2 сантиментри, багато водіїв елементарно не можуть відкрити двері авто.

Оставить свой комментарий: