Заступники голови Львівської облдержадміністрації Михайло Янковський та Олег Рудницький написали заяви на звільнення." /> Заступники голови Львівської облдержадміністрації Михайло Янковський та Олег Рудницький написали заяви на звільнення."> Заступники голови Львівської облдержадміністрації Михайло Янковський та Олег Рудницький написали заяви на звільнення." />

Два заступники львівського губернатора написали заяви на звільнення

logo
Два заступники львівського губернатора написали заяви на звільнення - главная фотография

Заступники голови Львівської облдержадміністрації Михайло Янковський та Олег Рудницький написали заяви на звільнення. Зараз проходить відповідна процедура погодження цього питання в Кабінеті Міністрів України.
М.Янковський розповів, що нині знаходиться у відпустці. Щодо заяви на звільнення, то він не заперечив цього факту, але зазначив, що підбір заступників та формування управлінської команди ‒ це виключна компетенція голови облдержадміністрації.
Нагадаємо, що у Львівській облдержадміністрації Янковський курував питання взаємодії з правоохоронними органами, інформаційну та внутрішню політику, а Рудницький займався соціальною та молодіжною політикою, медициною та спортом.

Оставить свой комментарий: