В аварії за участю пасажирського автобуса ПАЗ, який їхав за маршрутом «Тернопіль–Червоноград», та фури біля Бродів на Львівщині загинуло четверо людей." /> В аварії за участю пасажирського автобуса ПАЗ, який їхав за маршрутом «Тернопіль–Червоноград», та фури біля Бродів на Львівщині загинуло четверо людей."> В аварії за участю пасажирського автобуса ПАЗ, який їхав за маршрутом «Тернопіль–Червоноград», та фури біля Бродів на Львівщині загинуло четверо людей." />

В аварії автобуса на Львівщині четверо загиблих, понад 10 постраждалих

logo
В аварії автобуса на Львівщині четверо загиблих, понад 10 постраждалих - главная фотография

В аварії за участю пасажирського автобуса ПАЗ, який їхав за маршрутом «Тернопіль–Червоноград», та фури біля Бродів на Львівщині загинуло четверо людей. Водія автобуса та понад 10 постраждалих доправлено до Бродівської ЦРЛ.
За словами начальника Бродівського РВ МНС Романа Зварича, за попередніми даними, в автобусі їхали близько 30 пасажирів.
Удар прийшовся на передню частину автобуса над правим колесом. Від удару транспортний засіб з пасажирами розвернуло практично в протилежний бік, а фуру від удару скинуло в кювет та розвернуло кабіну.
За словами пасажирів, водій перед перехрестям тернопільської автотраси з міжнародною автотрасою Київ–Чоп знехтував Правилами дорожнього руху – не зупинився на знак «Стоп» і на вигуки пасажирів – «Водій, що ви робите?» – не зреагував, а продовжив рух.
Водій фури Віктор Пантаз, який їхав у напрямку з Києва до Львова, розповів, що побачив автобус, коли з’їжджав з київського моста – там є обмежена видимість дороги, спочатку блимнув фарами, щоб автобус його пропустив, потім уже подав звуковий сигнал, і коли зрозумів, що водій автобуса не зупиниться, почав гальмувати і з правого боку хотів обминути автобус, але зіткнення не вдалося уникнути.

Оставить свой комментарий: