Проміжні довибори до Львівської обласної ради були зірвані. Про це заявив голова Львівської обласної територіальної виборчої комісії  Микола Щур." /> Проміжні довибори до Львівської обласної ради були зірвані. Про це заявив голова Львівської обласної територіальної виборчої комісії  Микола Щур."> Проміжні довибори до Львівської обласної ради були зірвані. Про це заявив голова Львівської обласної територіальної виборчої комісії  Микола Щур." />

Довибори до Львівської облради зірвані через відсутність грошей

logo
Довибори до Львівської облради зірвані через відсутність грошей - главная фотография

Проміжні довибори до Львівської обласної ради були зірвані. Про це заявив голова Львівської обласної територіальної виборчої комісії  Микола Щур. Причиною цьому є блокування виділення грошей на довибори Львівською облрадою.
За його словами Щура, Львівська обласна виборча комісія підготувала адміністративний позов до суду, яким просить визнати протиправною бездіяльність Львівської облради щодо прийняття рішення про фінансування довиборів і зобов’язати ЛОДА прийняти рішення про їх фінансування.
"Ми хочемо, щоб суд дав роз’яснення, хто і як мав би виділити кошти на проміжні довибори до Львівської обласної ради. Відповідачем у позові є Львівська облдержадміністрація. Зараз ми змушені констатувати, що довибори до облради є практично зірвані. За календарним планом ще вчора мали друкувати бюлетені", - заявив Щур.
Проміжні вибори до обласної ради призначені на 27 січня. Згідно з законом їх проведення фінансує обласний бюджет, але станом на 17 січня рішення про виділення коштів на вибори не прийнято.
Раніше голова бюджетної комісії Львівської облради Ярослав Качмарик зазначив, що виділити 7 млн. грн з обласного бюджету не може, а довибори повинні фінансуватися з державного бюджету.

Оставить свой комментарий: