Львівська ОДА звернулася до Львівської обласної ради з проханням розглянути на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комуналь" /> Львівська ОДА звернулася до Львівської обласної ради з проханням розглянути на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комуналь"> Львівська ОДА звернулася до Львівської обласної ради з проханням розглянути на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комуналь" />

Фінансування виборів на Львівщині обговорять на позачерговій сесії

logo
Фінансування виборів на Львівщині обговорять на позачерговій сесії - главная фотография

Львівська ОДА звернулася до Львівської обласної ради з проханням розглянути на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності питання щодо виділення коштів на проведення проміжних виборів на Львівщині.
Про це повідомив заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА Іван Груник під час прес-конференції сьогодні.
Іван Груник розповів, що ЛОДА здійснила ряд необхідних заходів для забезпечення належного фінансування проміжних виборів депутатів Львівської обласної ради, зокрема, звернулася до голови Центральної виборчої комісії та прем’єр-міністра України. Відповіді на ці листи були однозначними – питання фінансування проміжних виборів належить до виключної компетенції органів місцевого самоврядування.
Також облдержадміністрація звернулася до депутатського корпусу ЛОР з проханням розглянути згадане питання на засіданні профільної комісії та винести його на розгляд позачергової сесії.
Заступник голови ЛОДА розповів, що засідання бюджетної комісії облради відбувається сьогодні, і на ньому розглядатимуть питання щодо фінансування довиборів на Львівщині.
Нагадаємо, датою проведення довиборів до ЛОР визначено 27 січня. Завтра останній термін друку бюлетенів. Якщо цього не буде зроблено, то виборчий процес не зупинять, бо такої норми в законі немає, але 27 січня вибори визнають такими, що не відбулися і комісія ухвалить рішення про їх перенесення.

Оставить свой комментарий: