Працівники Державної служби боротьби з економічними злочинами ГУМВС України у Львівській області затримали доцента Львівського національного університету ім." /> Працівники Державної служби боротьби з економічними злочинами ГУМВС України у Львівській області затримали доцента Львівського національного університету ім."> Працівники Державної служби боротьби з економічними злочинами ГУМВС України у Львівській області затримали доцента Львівського національного університету ім." />

Доцент Львівського університету попався на хабарі

logo
Доцент Львівського університету попався на хабарі - главная фотография

Працівники Державної служби боротьби з економічними злочинами ГУМВС України у Львівській області затримали доцента Львівського національного університету ім. Івана Франка під час отримання хабара. Про це повідомляє ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.
«Встановлено, що 30-річний викладач одержував хабарі за підвищення студентам оцінок на іспитах», – розповів заступник керівника УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області Михайло Тесля.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років та з конфіскацією майна.

Оставить свой комментарий: