Голова Львівської ОДА Михайло Костюк призначив на посаду директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ірину Роман" /> Голова Львівської ОДА Михайло Костюк призначив на посаду директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ірину Роман"> Голова Львівської ОДА Михайло Костюк призначив на посаду директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ірину Роман" />

В інформаційному управлінні Львівської ОДА новий керівник

logo
В інформаційному управлінні Львівської ОДА новий керівник - главная фотография

Голова Львівської ОДА Михайло Костюк призначив на посаду директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ірину Романів.
Про це йдеться у розпорядженні Михайла Костюка від 29 грудня 2012 року. Втім відомо про це стало лише зараз.
Цим же розпорядженням губернатор Львівщини призначив Дмитра Посипанка на посаду заступника директора департаменту – начальника управління інформаційної діяльності департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
Нагадаємо, з початку 2013 року у Львівській ОДА запрацювало 11 нових департаментів та 4 управління. Повністю ліквідовано 8 управлінь та один відділ. Сталося це внаслідок введення в дію ще жовтневого розпорядження голови ОДА № 749 «Про впорядкування структури обласної державної адміністрації».

Оставить свой комментарий: