Прокуратура Шевченківського району Львова подала апеляцію на рішення суду, яким задоволений позов громадянина про визнання його права власності на об’єкт  іпотеки " /> Прокуратура Шевченківського району Львова подала апеляцію на рішення суду, яким задоволений позов громадянина про визнання його права власності на об’єкт  іпотеки "> Прокуратура Шевченківського району Львова подала апеляцію на рішення суду, яким задоволений позов громадянина про визнання його права власності на об’єкт  іпотеки " />

Львівська прокуратура через суд прагне повернути громаді землю

logo
Львівська прокуратура через суд прагне повернути громаді землю - главная фотография

Прокуратура Шевченківського району Львова подала апеляцію на рішення суду, яким задоволений позов громадянина про визнання його права власності на об’єкт  іпотеки 1,5 га землі у місті. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львова.
З позиції прокуратури району, таке рішення ухвалено з порушенням норм матеріального права та без вивчення усіх обставин справи.
Як засвідчила перевірка, суд визнав право власності на згадану ділянку за громадянином на підставі договору іпотеки, неправомірно укладеним між ним та одним із приватних підприємств. Останньому як іпотекодавцю належала лише будівля, розташована на цій ділянці, водночас півтора гектара землі насправді не були у власності підприємства і, відповідно, не могли бути предметом іпотеки.
Проте суд не взяв цей факт до уваги. Відтак прокуратура району вимагає скасувати це рішення та повернути земельну ділянку громаді міста Львова.

Оставить свой комментарий: